לינות שטח בתל אביב

לינת שטח בתל אביב היא נחלתם של מקצת האנשים המעוניינים בעריכת קמפינג בתוך העיר. לרוב, היעדים המועדפים ללינת שטח יהיו שמורות מוסדרות על ידי רשות הטבע והגנים המאפשרות לינת שטח ועריכת קמפינג במקומות מוסדרים ומוכרזים. למי שבכל זאת מעוניינים לערוך טיולי שטח הכוללים לינה תחת כיפת השמיים בעיר תל אביב, להלן רעיונות לאתרים בעיר תל אביב והסביבה בהם ניתן לערוך לינות שטח. חשוב לזכור כי יש לברר לפני הגעה אל המקומות המוצעים האם הקמפינג באזור מותר באמצעות רשות הטבע והגנים.

תל אביב
ירושלים
חיפה והכרמל
ים המלח
אילת
טבריה וסובב כנרת
רמת הגולן
גליל
גליל מערבי
גוש דן והמרכז
מישור החוף והשרון
שפלה
עמקים
נגב והערבה
נמצאו 0 תוצאות

מקורות הירקון

אחד מהאתרים המומלצים לעריכת לינת שטח בתל אביב והאזור הם מקורות הירקון המורכבים מקבוצה של מעיינות הנשפכים אל הירקון. במקום ניתן לערוך קמפינג וליהנות מהבריכות הטבעיות הסובבות את השטח. הכניסה לאזור היא ללא תשלום ויש לשים לב שלא נמצאים באזור שירותים המתאימים ללינה ושהות לילית. הלינה מתאפשרת על רחבות העפר הגדולות המספקות צל ומרחבים להקמת אוהלים או פרישת שקי שינה על השטח.
אזור הירקון הוא אזור שוקק חיים וצמחייה ולכן ההמלצה לבילוי אזור היא טיול רגלי או רכיבה על אופניים לאורך הירקון המגיע עד לנמל תל אביב. הטיול הרגלי או רכיבת האופניים יהיו מלווים בצמחייה הרבה המקיפה את האזור, הציפורים המיוחדות השוכנות בירקון, במהלך טיול האופניים ניתן ליהנות ממרחבי פארק הירקון הירוקים ולבסוף ביקור בנמל תל אביב שוקק החיים המציע שלל מסעדות וחנויות המאפשרים לשלב בטיול הטבע גם אווירה אורבנית.

לינה בחוף הים

לינת שטח בתל אביב יכולה להיערך גם על חופי הים הרחבים שיש לתל אביב להציע בימות הקיץ. שימו לב כי חשוב לברר תחילה עם עיריית תל אביב האם החוף בו אתם מתכננים ללון מאפשר לינת שטח. אחד מהחופים המעניינים ללינת שטח בתל אביב הוא חוף תל ברוך. החוף רחב ידיים וכולל מסעדה ושירותים. מול חוף הים ניתן למצוא גם מדשאות רחבות המציעות שולחנות לעריכת פיקניק ומתקני מנגל למעוניינים בעריכת ברביקיו.
אחת ההמלצות לבילוי בתל אביב היא ביקור ביפו העתיקה והאטרקטיבית. סיור ברחובות העיר העתיקה יכול להיות משולב בביקור בשוק הפשפשים הססגוני והמיוחד וביקור באחת מהמסעדות האותנטיות והמיוחדות. סיור ביפו העתיקה יכול להיות משולב גם בסיור במתחם התחנה ובשכונת נווה צדק. מהות הסיורים יכולה להיות התעניינות בהיסטוריה של המקום או בביקור במסעדות ובברים הרבים הנמצאים במקום.

גני יהושע

אחת הריאות הירוקות והגדולות ביותר בתל אביב הוא פארק גני יהושע הרחב. פארק גני יהושע יכול להיות מיקום ללינת שטח בתל אביב גם כאן חשוב לזכור שלפני עריכת לינת השטח יש לברר עם רשויות הטבע והגנים האם לינת שטח באזור מותרת על פי חוק. המרחבים הרבים של גני יהושע מאפשרים הגעה אל שטחים מבודדים באמצעות סירות שמשכירים במקום.
המלצה לבילוי באזור גני יהושע היא ביקור באתר "שבע תחנות" הממוקם על גדות הירקון. אתר שבע תחנות מספר את סיפורן ההיסטורי של טחנות הקמח שפעלו במקום עד תחילת שנות הארבעים. המקום היה מקום בילוי של צעירי תל אביב אשר היו פוקדים את המקום באותם ימים. חלק מן הטחנות הוקמו במאה ה-19 וסופן היה עם הופעתן של הטחנות הפועלות על מנועים.
מקומות לינה נוספים
מלונות 5 כוכבים דה לקס (1)
מלונות 5 כוכבים (4)
מלונות 4 כוכבים (2)
מלונות 3 כוכבים (6)
מלונות בוטיק (7)
אכסניות וביה"ס שדה (1)
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
מועדון חברים
רוצה לקבל את הניוזלטר המרהיב של ישראל טרוולר - החוויה הישראלית?
 
© כל הזכויות שמורות ל-israelTraveler תוכנה לצימרים   |   פרסמו אצלנו   |   צור קשר   |   אודות החברה  |   תנאי שימוש   |   מפת האתר